×

“Moda przemija, a styl pozostaje”- Coco chanelMakadamia jest polską marką odzieżową, skierowaną do kobiet świadomych swojego stylu. Klasyczne stylizacje, jak również odważne kolekcje są inspirowane najnowszymi nowinkami ze świata mody. Połączenie wygody z elegancją to nasza specjalność. Dress code oraz współczesne trendy pozwalają na włączenie miękkich, oddychających tkanin w codzienne życie zapracowanych kobiet.

Eleganckie business women, jak również zabiegane matki, znajdą u nas coś dla siebie. Dla nas każda kobieta jest ważna i zasługuje na to, by czuć się komfortowo a jednocześnie stylowo. Nietuzinkowe zestawienia kolorystyczne, atrakcyjne dodatki i różne fasony pozwalają naszym Klientkom wyglądać bezbłędnie w każdej życiowej sytuacji.

Czym się wyróżniamy?Nasze ubrania są projektowane i szyte w polskich szwalniach. Dobra konstrukcja stanowi podstawę naszej pracy. Wszystkie stylizacje są dokładnie sprawdzane i mierzone zanim trafią do sprzedaży.

Posiadamy niczym nieskrępowaną wyobraźnię, dzięki której nasze ubrania są jedyne w swoim rodzaju i pozwalają wyrażać siebie. Sprowadzane z Włoch dodatki i ozdobne aplikacje sprawiają, że każda pozornie prosta stylizacja staje się nietuzinkowa i zaskakująca.

Makadamia to miejsce skupiające kobiety, które poprzez ubiór uwielbiają wyrażać swoją barwną osobowość. Lubią być widoczne, atrakcyjne i pewne siebie. Nadszedł czas, by uwolnić kobiety ze spódnic krępujących ruchy oraz sztywnych garsonek. Nasze ubrania są mięciutkie i wygodne, a jednocześnie eleganckie, dzięki czemu doskonale nadają się do pracy.

Nie czekaj! Już dzisiaj dołącz do #MGirls i ciesz się wygodą połączoną ze świetnym stylem.

Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło